Zimní zahrady

Výroba Zimních zahrad na klíč

list

Kompletní výroba
na míru

Kvalita za
přijatelné ceny

Rychlá montáž
zimní zahrady

Zimní zahrady na míru

Hliníkové zimní zahrady s odolnou konstrukcí

Potřebujete rozšířit a zkrášlit váš prostor u domu? Český výrobce SKLENÍKY BUREŠ již řadu let poskytuje kompletní výrobu, prodej a montáž kvalitních zimních zahrad z hliníku a polykarbonátu, které vynikají svou odolností a dlouhou životností.

Zimní zahrady vyrábíme s hliníkovou konstrukcí a střechu tvoří dutinkový nebo plný polykarbonát. Posuvné okna tvoří rámový systém Aluplus, v kterém může být sklo nebo dutinkový polykarbonát. Zimní zahrady vyrábíme na míru, proto vše naceňujeme dle požadavků zákazníka.

zimní zahrada

Osvědčený výrobce

kvalitní zimní zahrady

Poctivá práce a kvalitní výroba je pro nás na 1. místě
Záruka kvality 100%
zimní zahrada

Dodáváme Hliníkové zimní zahrady převážně do regionů Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín a Kroměříž, ale také po celé České republice. Pro inspiraci můžete zhlédnout i reference, s našimi realizacemi.

Výhody hliníkových zimních zahrad

  • S minimální údržbou vydrží celý život

  • Spousty variant a různých kombinací

  • Ochrana proti větru a dešti

  • Nízká hmotnost

Zajímá vás jaká je kompletní cena za výrobu a montáž hliníkové zimní zahrady ?

Pro nacenění zimní zahrady je potřeba popsat nám vaši představu a rozměry. V případě zájmu vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Další služby

S čím vám také pomůžeme

Poskytujeme také další služby, nabízíme nejen kvalitní zimní zahrady, ale dodáváme také zhradní skleníky, kompletní zastřešení bazénů a přístřešků, stavíme hliníkové pergoly, ad.. Zajistíme individuální dodání zastřešení, upravených dle vašich kritérií. K veškerým službám zajišťujeme i dovoz. Veškeré naše služby se snažíme poskytovat s vysokými ambicemi a snahou dostat se mezi nejlepší ve svém oboru.

Hliníkové Skleníky

Zhotovujeme kompletně smontované skleníky. Dodáváme obloukové skleníky se standardní šířkou, ale vyrábíme také přímo na požadovanou míru.

Zastřešení bazénů a Přístřešky

Vyrábíme přístřešky nad vchodové dveře. Provádíme Zastřešení bazénu, které je pevné, tzn. že zastřešení se nikam neposouvá.

Hliníkové Pergoly

Zabýváme se výrobou hliníkových pergol ze svařovaných hliníkových konstrukcí. Pokrýváme také již hotové konstrukce materiálem LexanTMThermoclar.

Jste s výběrem zimní zahrady na počátku?

list

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme nejen s výběrem, ale i všeho kolem hliníkové zimní zahrady.

logo Skleníky BUREŠ

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Nebo nám můžete i zatelefonovat

AKCE na Skleníky

Přinášíme Vám dočasnou akci na vybrané skleníky. Neváhejte a nakupte naše kvalitní zahradní skleníky.