Přístřešky a zastřešení bazénů

Přístřešky nad vchod, auto i bazén

list

Kompletní výroba
na klíč

Kvalita za
přijatelné ceny

Rychlý termín
dodání

Hliníkové přístřešky

Vchodové přístřešky a přístřešky na auto

Potřebujete efektivně ochránit vstup do domu či auto před deštěm, kroupami nebo sněhem? Český výrobce SKLENÍKY BUREŠ již řadu let poskytuje kompletní výrobu, prodej a montáž kvalitních přístřešků z hliníku a polykarbonátu.

Hliníkové Přístřešky jsou konstrukce vhodné třeba nad vchodové i ostatní dveře do rodinného či bytového domu. Přístřešky mohou být použity i např. na auto, různé stroje, atd.. Výroba je vždy netypická, proto nelze určit cenu. Nejčastěji se přístřešky nad vchody vyrábí z AL uzavřeného profilu 50x30x2 mm a jsou zakryty polykarbonátem o síle 8 nebo 10 mm. Ukončení polykarbonátu je nejčastěji AL profilem F nebo U. Při větších rozměrech přístřešku je zvolen materiál s větším průřezem.

přístřešek na auto

Osvědčené přístřešky

Český výrobce

Garance profesionálně odvedené práce
Záruka kvality 100%
vchodový přístřešek

Veškeré naše hliníkové přístřešky dodáváme převážně do regionů Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín a Kroměříž, ale také po celé České republice. Nahlédněte i na naše reference, kde se můžete případně inspirovat našimi realizacemi.

Výhody hliníkových přístřešků

 • Hliníková konstrukce vydrží celý život

 • Mnoho různých variant provedení

 • Ochrana proti dešti a sněhu

 • Nízká hmotnost

Máte zájem o kompletní cenovou nabídku výroby a montáže hliníkového přístřešku ?

Pro nacenění přístřešku nad vchod, auta či jiné stroje je potřeba popsat nám rozměry a vaši představu od které bychom se odrazili při návrhu. V případě zájmu vám velice rádi zodpovíme vaše dotazy.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Osvědčený výrobce

Kvalitní bazénové přístřešky

Hliníkové zastřešení bazénů

Pevné bazénové zastřešení přímo od výrobce

Hledáte kvalitní a cenově dostupné zastřešení pro váš bazén? Chcete si prodloužit sezónu koupání a chránit svůj bazén před nepříznivými vlivy počasí? Pak jste na správném místě!
Jsme Český výrobce SKLENÍKY BUREŠ a již řadu let poskytujeme kompletní výrobu, prodej a montáž pevného zastřešení bazénu z kvalitního hliníku a odolného polykarbonátu, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost.

Zastřešení bazénu je užitečným a praktickým řešením pro každého majitele bazénu. Zastřešení nejen prodlužuje koupací sezonu, ale také chrání bazén a vodu před nečistotami, UV zářením a nepříznivým počasím. Zastřešení také zvyšuje bezpečnost bazénu, protože brání vniknutí zvířat a malých dětí do vody. Dodáváme různé typy a varianty zastřešení, které se liší dle materiálu, tvaru, velikosti a ceny. Věříme že si u nás vyberete to nejvhodnější řešení pro váš bazén.

Zastřešení lze udělat třemi možnostmi:

 • Obloukové – Je nejlevnější řešení , ale maximální šířka může být 4m, délka není omezena. Podle šířky lze použít polykarbonát síly 6 – 10 mm.

 • Čtvrtoblouk s jednou stěnou – Toto zastřešení musí mít už pevnější konstrukci a používáme polykarbonát minimální síly 10 mm. Do stěny se většinou dělají posuvné dveře nebo větrací okna.

 • Zastřešení s rovnými boky a obloukovou nebo sedlovou střechou – toto zastřešení je velmi variabilní a dá se udělat několika možnostmi.. Většinou se dělají pevné boky vysoké 2 m, ve kterých jsou dveře a vyklápěcí okna.. Na střechu se používá polykarbonát síly 10 mm a na boky lze dát polykarbonát síly 6 mm.. Konstrukce lze udělat i šířky 6 m. Toto zastřešení děláme panelovou formou, takže k Vám dovezeme hotové rámy a zastřešení smontujeme na místě a u zákazníka jsou minimální dodělávky. Toto zastřešení je vhodné i na nadzemní bazény.

Kvalitně odvedená práce a výroba je u nás na 1. místě
Záruka kvality 100%
ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Výhody hliníkového zastřešení bazénu

 • Zvyšuje teplotu vody a snižuje spotřebu chemikálií

 • Chrání bazén před nečistotami, listím a hmyzem

 • Různé typy a varianty provedení

 • Zabraňuje úniku vody a výparu

 • Zvyšuje bezpečnost a ochranu dětí a zvířat

Zastřešení bazénu na míru

Kvalitní zastřešení pro váš bazén

Ceny zastřešení jsou počítány podle rozměrů a požadavků. Obloukové skleníkové zastřešení se pohybuje od 30 000 – 80 000,-. Zastřešení čtvrtobloukové s jednou stěnou se pohybuje kolem 90 000 – 150 000,- a zastřešení s rovnými boky se pohybuje od 90 000,- – 150 000,-. Ceny jsou na nejběžnější bazény, ale samozřejmě vždy rozhoduje situace u zákazníka.

Přesnou cenu Vám rádi vypočítáme dle rozměrů a vašich požadavků.

Veškeré naše zastřešení bazénů a přístřešky dodáváme převážně do regionů Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín a Kroměříž, ale také kdekoliv v celé České republice. Zhlédněte naše reference, kde se můžete inspirovat některými z realizací.

Máte zájem o kompletní cenovou nabídku výroby a montáže bazénového zastřešení ?

Pokud se rozhodnete pro naše zastřešení bazénů, můžete se spolehnout na naši profesionalitu a zkušenost. Provádíme bezplatnou konzultaci, zaměření a návrh zastřešení. Dodržujeme termíny dodání a montáže. Poskytujeme záruku a servis. Pro nacenění vašeho zastřešení bazénu je nutné popsat nám rozměry a vaši představu. V případě zájmu vám velice rádi zodpovíme vaše dotazy.

Další služby

S čím vám ještě pomůžeme

Mimo vchodových zastřešení a zastřešení bazénů poskytujeme i další služby. Dodáváme také kompletní zahradní i profesionální skleníky, stavíme hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, ad.. Zajistíme individuální dodání zastřešení, upravených dle vašich představ a kritérií. Ke všem službám zajišťujeme také i dovoz. Všechny naše služby se snažíme poskytovat s profesionalitou a snahou dostat se tak mezi nejlepší v oboru.

Zahradní skleníky

Vyrábíme přístřešky nad vchodové dveře. Provádíme Zastřešení bazénu, které je pevné, tzn. že zastřešení se nikam neposouvá.

Pergoly

Zabýváme se výrobou pergol ze svařovaných hliníkových konstrukcí a pokrýváním již hotových konstrukcí materiálem LexanTMThermoclar

Zimní zahrady

Vyrábíme kompletní Zimní zahrady, které mají pevnou hliníkovou konstrukcí a střecha je pokryta dutinkovým nebo plným polykarbonátem.

Jste s výběrem přístřešku či zastřeení teprve na začátku a nevíte co dále?

list

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme nejen s výběrem vhodného zastřešení.

logo Skleníky BUREŠ

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Nebo nám můžete i zatelefonovat

AKCE na Skleníky

Přinášíme Vám dočasnou akci na vybrané skleníky. Neváhejte a nakupte naše kvalitní zahradní skleníky.