Zahradní skleníky

Skleníky z polykarbonátu

list

Výroba skleníku
na míru

Kompletně smontované skleníky

Montáž a ukotvení
u zákazníka

České Skleníky

Skleníky pro každého zahrádkáře

Vytvořte si svůj vlastní zimní ráj, pro zahradničení bez hranic. Český výrobce SKLENÍKY BUREŠ již mnoho let poskytuje kompletní výrobu, prodej a montáž kvalitních skleníků z hliníku a polykarbonátu.

Dodáváme kompletně smontované skleníky. Standardní obloukový skleník má šířku 2,5 m nebo 3 m, ale lze vyrobit přímo skleník na požadovanou míru. Výška je 2,2 m (š= 2,5m) nebo 2,1m (š= 3m). Skleníky jsou velmi lehké (2,5 x 4 m = 70 Kg), takže se snadno přemisťují. Skleník nepotřebuje žádnou betonovou podezdívku a může se přikotvit přímo na hlínu. 

zahradní skleníky

Osvědčené skleníky

Český výrobce

Skleníky vyrábíme také ze silnějšího polykarbonátu. Skleník široký 2,5m může mít polykarbonát síly až 8mm a skleník široký 3m může mít polykarbonát síly až 10 mm. Skleník z polykarbonátu síly 10 mm má již pevnější konstrukci z hliníkových profilů 30x20x2mm a polykarbonát je ukončen perforovanou páskou a hliníkovým U profilem. Na polykarbonát, který používáme je poskytována 10 let záruka. 

Garance profesionálně odvedené práce
Záruka kvality 100%
české skleníky

Skleníky se skládájí z:

 • hliníkových uzavřených profilů 25x20x2 mm, 30x20x2 mm a 20x20x2mm
 • čirého dutinkového polykarbonátu s oboustrannou UV ochranou (Lexan, Arla, Exolon)
 • U plastových profilů na utěsnění dutinek
 • spojovacího materiálu
 • silikonu

V ceně skleníku je:

 • Vyklápěcí okno v zadním čele skleníku
 • Pantové dveře (lze zvolit stranu, na kterou se otevírají)
 • Kompletní montáž a ukotvení u zákazníka

Skleníky na míru

Výroba profesionálních skleníků

Zabýváme se také výrobou větších skleníků pro profesionální využití. Takovéto skleníky vyrábíme na míru přímo zákazníkovi a ceny se odvíjí dle požadavků. Vyrábí se z větších hliníkových profilů a ze silnějšího polykarbonátu. Pro větší hmotnost prvků se profesionální skleníky na míru zhotovují až přímo na místě u zákazníka.

Všechny naše skleníky dodáváme převážně do regionů Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín a Kroměříž, ale také kdekoliv v celé České republice. Zhlédněte také naše reference, kde se můžete nechat inspirovat některými z našich realizací.

Výhody našich skleníků

 • Skleník dodáváme kompletně smontovaný

 • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

 • Dobrá propustnost světla

 • Nízká hmotnost

Náš ceník vám pomůže poskytnout představu o cenách kompletně smontovaných skleníků

Další služby

S čím vám také pomůžeme

Spektrum našich služeb je velmi široké, nabízíme nejen kvalitní skleníky, ale dodáváme také kompletní zastřešení bazénů a přístřešků, stavíme hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, ad.. Zajistíme individuální dodání zastřešení, upravených dle vašich kritérií. K veškerým službám zajišťujeme také dovoz. Naše služby se snažíme poskytovat s vysokými ambicemi a snahou dostat se tak mezi nejlepší ve svém oboru.

Zastřešení bazénů a Přístřešky

Vyrábíme přístřešky nad vchodové dveře. Provádíme Zastřešení bazénu, které je pevné, tzn. že zastřešení se nikam neposouvá.

Pergoly

Zabýváme se výrobou pergol ze svařovaných hliníkových konstrukcí a pokrýváním již hotových konstrukcí materiálem LexanTMThermoclar

Zimní zahrady

Vyrábíme kompletní Zimní zahrady, které mají pevnou hliníkovou konstrukcí a střechu tvoří dutinkový nebo plný polykarbonát.

Jste s výběrem skleníku na začátku?

list

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme nejen s výběrem, ale i montáží skleníku.

logo Skleníky BUREŠ

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Nebo nám můžete i zatelefonovat

AKCE na Skleníky

Přinášíme Vám dočasnou akci na vybrané skleníky. Neváhejte a nakupte naše kvalitní zahradní skleníky.