Zahradní pergoly

Hliníkové Pergoly na míru

list

Stavba hliníkové
pergoly na klíč

Kvalitní pergoly za
přijatelné ceny

Kompletní odborná
montáž pergoly

Zahradní pergoly na klíč

Hliníkové pergoly přímo od výrobce

Potřebujete moderní hliníkovou pergolu pro zastřešení vaší terasy? Český výrobce SKLENÍKY BUREŠ již mnoho let poskytuje kompletní výrobu, prodej a montáž kvalitních pergol z hliníku a polykarbonátu.

Zahradní pergoly jsou nejčastěji zhotovovány z hliníkového profilu nebo dřevěných trámků. Naše firma se zabývá hlavně výrobou svařovaných hliníkových konstrukcí a pokrýváním již hotových konstrukcí materiálem LexanTMThermoclar.

hliníková pergola

Osvědčený výrobce

kvalitní zastřešení terasy

Nejčastěji je využíván polykarbonát o síle 10 mm. Polykarbonát je montován pomocí AL lišt s gumou a konce jsou zakončeny páskou Antidust a AL profilem F. Pro co nejméně odpadu musí být osová vzdálenost trámků nebo AL profilů maximálně 695 mm nebo 1040 mm ( šířka tabule 2100 mm).

Garance profesionálně odvedené práce
Záruka kvality 100%
hliníková pergola

Hliníkové pergoly na míru dodáváme převážně do regionů Olomouc, Ostrava, Brno, Zlín a Kroměříž, ale také po celé České republice. Zhlédněte i naše reference, a nechte se inspirovat našimi realizacemi.

Výhody hliníkových pergol

  • Vydrží celý život s minimální údržbou

  • Mnoho variant a různých kombinací

  • Ochrana proti dešti i sněhu

  • Nízká hmotnost

Zajímá vás jaká je kompletní cena za výrobu a montáž hliníkové pergoly ?

Pro nacenění pergoly je potřeba popsat nám vaši představu, rozměry nebo počet trámů. V případě zájmu zodpovíme všechny dotazy.

Další služby

S čím vám také pomůžeme

Nabízíme nejen kvalitní pergoly, ale dodáváme také hliníkové skleníky s polykarbonátem, kompletní zastřešení bazénů a přístřešků nad vchod i auta, ad.. Zajistíme individuální dodání zastřešení, upravených na míru. K veškerým službám zajišťujeme také dovoz. Naše služby se snažíme poskytovat s vysokými ambicemi a snahou dostat se tak mezi nejlepší.

Skleníky

Zhotovujeme kompletně smontované skleníky. Dodáváme obloukové skleníky se standardní šířkou, ale vyrábíme také přímo na požadovanou míru.

Zastřešení bazénů a Přístřešky

Vyrábíme přístřešky nad vchodové dveře. Provádíme Zastřešení bazénu, které je pevné, tzn. že zastřešení se nikam neposouvá.

Zimní zahrady

Stavíme kompletní Zimní zahrady na klíč, které mají pevnou hliníkovou konstrukcí a střechu tvoří dutinkový nebo plný polykarbonát.

Jste s výběrem pergoly na začátku?

list

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme nejen s výběrem, ale i montáží pergoly.

logo Skleníky BUREŠ

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Nebo nám můžete i zatelefonovat

AKCE na Skleníky

Přinášíme Vám dočasnou akci na vybrané skleníky. Neváhejte a nakupte naše kvalitní zahradní skleníky.