O nás

České skleníky Bureš

list
Realizovaných skleníků
+ 0
Let nabitých zkušeností
0 +
Záruka kvality provedení
0 %
SKLENÍKY

Osvědčené skleníky

Kvalitní česká výroba

Skleníky Bureš

Český výrobce kompletně smontovaných skleníků

Naše firma SKLENÍKY BUREŠ se již řadu let věnuje službám spojených s výrobou a prodejem kvalitních skleníků a zastřešení bazénů z hliníku a z polykarbonátu, dále zhotovujeme přístřešky na auta, vchodové stříšky, zasklívání lodžií a balkónů, poskytujeme kompletní výrobu a zastření pergol a zimních zahrad.

Skleníky dodáváme kompletně smontované a skládá se z pevných hliníkových profilů síly 2mm.

Opláštění skleníku tvoří kvalitní polykarbonát s dobrou propustností světla a dobrými tepelně – izolačními vlastnostmi. Pokud je potřeba, zhotovíme také zahradní skleník na míru dle požadovaných rozměrů zákazníka. Ovšem jsme schopni vyrobit i větší skleníky pro profesionální použití.

Veškeré naše služby poskytujeme převážně v okresech Olomouc, Brno, Ostrava, Zlín a Kroměříž, ale také kdekoliv v České republice.

Kvalitní materiály

Používáme pouze osvědčené materiály jako je hliník a polykarbonát, díky nímž jsou naše konstrukce pevné a mají nízkou hmotnost.

Rozumné ceny

Všechny naše výrobky dodáváme z garancí rozumných cen. 100% Kvalitní produkty a profesionální přístup. Toto vše vám můžeme u nás nabídnout.

Rychlost dodání

Každý z našich výrobků se snažíme dodat vždy v termínu, který je předem domluven. Nemusíte se tak bát, že byste museli čekat.

Naše realizace

Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci. Díky tomu máme již spoustu spokojených zákazníků, kterým jsme mohli nabídnou své služby a věříme, že vy budete patřit mezi ně.Tyto realizované skleníky již přinášejí radost svým majitelům. Zhlédněte některé z našich realizací.

Ka Un
Ka Un★★★★★
Read More
Vše vynikající. Skvělá domluva, práce, cena. Doporučuji.
Ondřej Slaba
Ondřej Slaba★★★★★
Read More
Mohu jedině doporučit, skvěle odvedená práce s profesionálním a lidským přístupem 👏👏👏😊
Gabriela Vávrová
Gabriela Vávrová★★★★★
Read More
Pěkný skleník,kompletně smontovaný jen ho postavit na zahradu, u nás byl s umístěním trošku problém, kličkovali jsme s ním přes překážky, ale pan Bureš st. je moc milý a ochotný pán a vše jsme zvládli. Moc děkujeme a hlavně doporučuji tuto firmu.
Zd Parizek
Zd Parizek★★★★★
Read More
Po dvou sezonách úžasná spokojenost, skleník byl na mou žádost v základně zesílen jaklem 40x40mm. Skleník 4x2,5 m má cca 80 kg a lehce ho přenesou 3 lidé. Jinak co se týče dílenského zpracování dávám 1 s hvězdičkou. Zdenda Křižanov
Josef Zouzelka
Josef Zouzelka★★★★★
Read More
Děkuji za postavení krásného skleníku na míru. Vše proběhlo včetně samotné montáže dle domluvy. Kvalitní hliníkový skleník z polykarbonátu a krásná práce. Tak si představuji profesionální přístup. Děkuji Josef
Marie Mynariková
Marie Mynariková★★★★★
Read More
Jsem spokojena jak s komunikací při objednání, tak s termínem dodání a profesionálním zpracováním skleníku. Doporučuji tuto firmu!
Jiří Bártík
Jiří Bártík ★★★★★
Read More
Perfektní kvalita, čas dodání dle dohody a montáž bez problému. Doporučuji.
Ivan Pohořelský
Ivan Pohořelský ★★★★★
Read More
Firma pana Bureše nám v roce 2012 zasklívala lodžii. S jejich prací a kvalitou odvedené práce jsme velmi spokojeni. Naše zakázka byla provedena rychle, profesionálně a hlavně kvalitně. Tuto firmu mohu vřele doporučit každému, kdo má zájem o kvalitně odvedenou práci.
Previous
Next

Služby Skleníky BUREŠ

S čím vám pomůžeme

Nabízíme vám výrobu skleníků a zimních zahrad, dodáváme vchodové přístřešky či přístřešky pro auto, sestavujeme hliníkové pergoly, provádíme zasklívání lodžií a balkonů. Dále nabízíme zakrytí bazénů či bazénové přístřešky.

Skleníky

Vyrábíme kompletně smontované skleníky. Dodáváme obloukové skleníky se standardní šířkou, ovšem vyrábíme také přímo na požadovanou míru.

Zastřešení bazénů a Přístřešky

Zhotovujeme přístřešky pro auta či nad vchodové dveře. Provádíme pevné zastřešení bazénu, tzn. že zastřešení se nikam a nijak neposouvá.

Pergoly

Zabýváme se výrobou zahradních pergol ze svařovaných hliníkových konstrukcí. Pokrývání hotových konstrukcí pergoly provádíme polykarbonátem.

Zimní zahrady

Dodáváme kvalitní Zimní zahrady, které mají kompletní pevnou hliníkovou konstrukcí. Střechu zimní zahrady tvoří dutinkový nebo plný polykarbonát.

Máte zájem o některou z našich služeb?

list

V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi vše zkonzultujeme.

logo Skleníky BUREŠ

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Nebo nám můžete i zatelefonovat

AKCE na Skleníky

Přinášíme Vám dočasnou akci na vybrané skleníky. Neváhejte a nakupte naše kvalitní zahradní skleníky.