Lodžie

Zasklení lodžie je prováděno systémy od firmy Alumistr. Nejčastěji je používán systém Aluvista (bezrámový) nebo Aluplus (rámový). Systém Aluvista je hlavně pro lodžie v bytových domech. Systém Aluplus je pro více použití např.: posuvné dveře, dveře do bazénů, dělicí posuvná příčka, atd.

Složení:

Systém Aluvista je tvořen Al kolejnicí a posuvnými skly, které se dají otevřít na jedné nebo druhé straně balkonu. Používá se zde 4mm kalené sklo.

Systém Aluplus je tvořen nízkou Al kolejnicí (3 cm) a posuvnými rámy. Do rámu lze dát kalené 4 mm sklo, 8mm polykarbonát nebo izolační dvojsklo (silnější rámy)

 

Ceník:

Ceny zasklení jsou dané podle rozměru a výplně. Před objednávkou je lepší osobní přeměření..

Lodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montážLodžie, výroba, prodej, montáž